15
Вер
0

Robots Meta. Українська версія + опис.

Ще один цікавий плагін від голландця Джуста де Валька. Називається просто - Meta Robots. Плагін цей дозволяє в широких межах керувати robots.txt , добиваючись при цьому тонкої настройки заборон і дозволів для різних пошукових машин.

Наприклад, всім відомі nofollow і noindex-и, які можна задавати в різній конфігурації. Скажімо, потрібно заборонити Гуглю слідувати по посиланнях категорій або тегів, або наприклад, заборонити індексацію сторінки реєстрації, адмінськой і ін. Все це можна легко набудувати.

Можна також за допомогою даного плагінe складати індивідуальні мета-тэги robots для кожної постійної сторінки або окремого поста. У чомусь тут даний плагін перетинається з відомим багато чим вебместерам плагін All-in-one SEO.

Крім того, плагін дозволяє легко правити файли robots.txt і .htaccess прямо з самого Вордпресс. І ще маса смакоти і полезностей, аж до заборони Яххе і Дмоз-у брати для власної видачі описи з вашого сайту, дозволяючи ці самі описи складати як зручніше вам самим.

Сайт плагіну http://wordpress.org/extend/plugins/robots-meta/


http://wpp.pp.ua/wp-content/plugins/downloads-manager/img/icons/default.gif Завантажити: Українська версія плагіну Robots meta (154.18KB)
Скачано: 64
Опис:

Випадкові записи

Залиште свій коментар