17
Січ
0

Search keywords — трекер пошукових фраз

SEO плагін «трекер пошукових фраз» автоматично виведе в старих постах блок посилань на інші пости в блогу, при цьому в якості текстів посилань підставляться пошукові фрази, по яких відвідувачі прийшли з пошуковика  на ці пости у вашім блозі.

Плагін « трекер пошукових фраз » перевіряє рефер і якщо він з розвідувача, то виділяє справді звідти пошукову фразу. Фрази справді разом з посиланнями, куди був зроблений перехід на ваш блог, запам'ятовуються. Як тільки посилань із пошуковими фразами нагромадитися більш п'яти, то вони додаються в кінець старого поста у вигляді ненумерованого списку з 5 посилань із заголовком «Мій блог знаходять по наступних фразах», у якості анкоров будуть використані ключові слова, по яких був перехід з пошукової системи.

Плагін працює « по колу»: нагромадився блок посилань із 5 штук — вони містяться в пост, якщо в пості вже був такий блок, то він заміняється новим.

Увага! Плагін умовно безкоштовний!

У кожний п'ятий блок посилань міститься одне посилання на блог автора плагина blogclient.ru, якщо ви не прагнете, щоб у списку «Мій блог знаходять по наступних фразах:» була присутня посилання на сайт автора плагина, те можна купити плагин «трекер пошукових фраз» за 5 wmz, подробиці тут .

Для якої версії WP цей плагин?

Плагін повинен працювати з усіма версіями Wordpress

З якими пошуковими системами буде працювати плагін?

google, yandex, rambler і search.msn.com

Скачати плагін

Скачати «трекер пошукових фраз»

Випадкові записи

Залиште свій коментар