16
Січ
0

Публікація в Twitter через сервіс FeedBurner

Я уже було подумав, що сервіс Feedburner після покупки його Гуглом тихо вмирає, але виявилося, що це не саме зовсім так блозі Гугл потихеньку додає в нього в нові можливості. Звичайно, я б віддав перевагу, щоб Feedburner нарешті знайшов насправді пристойний російський переклад інтерфейсу або навчився нормально працювати з UTF8 , але  ретрансляція анонсів  в Twitter це теж непогано у світлі загального повального захоплення Twitter 'ом. Не потрібно більше ніяких сторонніх плагінів, сервісів типу Twitterfeed - досить лише аккаунта в Feedburner

Першою справою зайдіть на сайт Twitter 'а  зареєструйте  новий аккаунт. Реєстрація там проста , займе не більше хвилини. У  потім заходимо в Feedburner у розділ " Publicize\Socialize ". Тиснемо на кнопку " Add a Twitter account ", після чого відкриється сторінка на Twitter 'е із проханням дати дозвіл на доступ - погоджуємося. Дивимося, що залишилися настроювання , тиснемо на " Save " - от, властиво, і все. Виглядає це так

Публікація в Twitter через сервіс Feedburner

Для скорочення посилань Гугл використовує свій сервіс, щоо недавно з'явився, Goo.Gl , публікація в Twitter 'е при цьому виглядає так:

Публікація в Twitter через сервіс Feedburner

Відсутність необхідності використовувати реально сторонній сервіс або плагін це  плюс для мене. Один раз настроїв блозі можна забути. Я взагалі-те не фанат Twitter 'а (не тому, що вважаю його поганим, а тому що не прагну підсаджуватися на черговий сервіс-убивцю часу), але для багатьох останнім часом він став як не можна дійсно вкрай важливий.

PS. Не забуваємо в настроюваннях  " Настроювання\Написання\Сервіси відновлення " указати урли Feedburner :

http://ping.feedburner.com
http://www.feedburner.com/fb/a/pingэто необхідно, щоб Feedburner відразу після публікації запису  обновляв у себе RSS стрічку відповідно  відразу ж ретранслював анонс запису в Twitter .

wordpressplugins.ru

Випадкові записи

Залиште свій коментар