13
Вер
0

WP Ajax Edit Comments

Іноді написавши коментар в чужому блоге після його публікації виявляєш, що допустив помилку або з’явилося доповнення. Стандартні можливості Wordpress не дозволяють редагувати комментаріїі. Але цю проблему можна вирішити за рахунок плагинов. Один з популярних палгинов – WP Ajax Edit Comments викачати який можна з сайту Wordpress ( http://wordpress.org/extend/plugins/wp-ajax-edit-comments/ ).

wp ajax edit comments 01 WP Ajax Edit Comments

Установка проста , отримуємо архів і розпаковуємо його в wp-content/plugins, після чого активуємо у вкладці Плагини. Настройки плагіна доступні в Параметри – WP Ajax Edit Comments. Тут настроюємо час протягом якого можна редагувати коментар (за умовчанням 5 хвилин), повідомлення у разі маркіровки коментаря як спам.

wp comment 021 WP Ajax Edit Comments

Дозволяємо або забороняємо редагування коментарем анонімним користувачам (за умовчанням дозволено). Вирішуємо або забороняємо редагування імені, поштової адреси, виведення зворотного лічильника і інше.


http://wpp.pp.ua/wp-content/plugins/downloads-manager/img/icons/default.gif Завантажити: Український переклад WP Ajax Edit Comments (12.91KB)
Скачано: 33
Опис:

Залиште свій коментар