15
Вер
2

Ozh Admin Drop Down Menu

Порно ролики а так же секс фото блондинок у нас на сайте www.Sosu.Info.

Аdmin drop

Ozh Admin Drop Down Menu - додаткове, випадаюче меню , що допоможе Вам економити час та зусилля.

Сторінка плагіну http://wordpress.org/extend/plugins/ozh-admin-drop-down-menu/


http://wpp.pp.ua/wp-content/plugins/downloads-manager/img/icons/default.gif Завантажити: Українська локалізація Ozh Admin Drop Down Menu (7.55KB)
Скачано: 66
Опис:

Установка

Викачуємо оригінальний плагін з його домашньої сторінки (російська мова вже присутня в дистрибутиві) і встановлюємо його:
1. Розпаковуємо архів.
2. Копіюємо теку ozh-admin-drop-down-menu в /wp-content/plugins/.
3. Заходимо в адмінку блога на вкладку "Плагини" і активуємо плагін.

Все, плагін вже працює і замість вертикального меню ви можете спостерігати меню горизонтальне.  Настройки плагіну ви знайдете в "Параметрах\admin Menu".
На моєму широкоформатному 22-дюймовому моніторі меню з повним відображенням виглядає просто чудово. Швидкий доступ до будь-якої функції адмінки Wordpress за 1 клік - що може бути краще? Проте якщо у вас маленький розмір екрану монітора, то ніхто не заважає вам використовувати укорочене меню, та і взагалі змінити настроювання на свій смак.
Здавалося б - адже ну суща дрібниця, але наскільки ж вона прискорює роботу з блогом. Ось цікаво, серед команди авторів Wordpress немає жодного фахівця з юзабіліті? Адже красивій вони вже давно навчилися робити, а дійти до думки зробити опцію по зміні вертикального меню на горизонтальне вони ніяк не можуть і це дуже дивно, оскільки Admin Drop Down Menu незмінно входить в 20-ку найпопулярніших плагинов на сайті Wordpress'а.

Випадкові записи

2 Коментарів:
  1. Ozh 15 Вер, 2009

    Thanks for this! I’ll add the files to the package when I have some time

    Cheers

    Ozh

  2. Даний плаґін вже перекладено українською http://pavonine.com.ua/2009/08/ozh-admin-drop-down-menu-uk/

Залиште свій коментар